Yaşam

Büyük Selçuklu Alparslan 39.Bölüm Tek Parça İzle Ekran: Büyük Selçuklu Alparslan Son Bölüm Full İzle

TRT1 ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Büyük Selçuklu Alparslan dün akşam 39. bölümüyle ekrana geldi. Başrollerinde Barış Arduç ve Kayra Zabcı’nın yer aldığı Alparslan Büyük Selçuklu İmparatorluğu’nun ikinci döneminde neler olduğu büyük merak konusu. Özellikle dün gece Tuğrul Bey’in ölümüyle ilgili gelişmeler dikkatleri üzerine çekti. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Alparslan Büyük Selçuklu son bölüm tek parça izleme ekranı…

Büyük Selçuklu Alparslan son bölümde; Kurduğu planla Surmari’ye sızan Alparslan, Bizans askerlerini kılıçtan geçirdi, İskender’i esir aldı ve hanı fethetti.

Beşarisi’ni ateşin ortasında bıraktı. Bu durumda Besarisi’nin akıbeti merak konusu. Bu fetih, Alparslan’ı Ani yolunda bir adım daha ileri götürdü.

Vaspurakan’dan kaçarak Ani’ye sığınan Arslan Yusuf hakkında Alparslan’a konuşan Seferiye, eşi Alparslan tarafından sakinleştirildi.

Babasının doğru yola gitmesini isteyen Seferiye, onu hayatından çıkarmakla ona yardım etmek arasında gidip gelmektedir.

Alparslan’ın elinden kaçarken aralarında bir hain olduğu kanaatinde olan Grigor adeta deliye dönerek Batius’a “Bul ya da öl!” dedi.

Büyük Selçuklu Alparslan Son Bölümde Neler Oldu?

Beşasiri, yaptığı plan sonucunda Çağrı’yı ​​yaralamış ve Alparslan’ı kendine çekmeyi başarmıştır. Yinal’da başına gelenleri anlatmak için Tuğrul Sultan’ın yanına giden Alparslan, Çağrı’nın ölüm haberini duyunca yönünü Beşasiri’ye çevirmiş ve şiddetli bir savaşın ardından Beşasiri’nin kurduğu tuzağa yakalanmıştır. Alparslan, Beşasiri’den nasıl kurtulacak? Alparslan’ı kurtarmak isteyenler kendilerini ifşa ederek kimliklerini ortaya çıkaracaktır. Alparslan’ın yakalandığını öğrenen Seferiye, hızlı hareket ederek onu kurtarmaya çalışacaktır. Grigor, Alparslan’ın esir düştüğünü öğrenince harekete geçecek ve Beşasiri ile görüşecektir. Grigor’un Alparslan için planı nedir? Besasiri’ye mi bırakacak yoksa kendisi mi alacak? Öte yandan Sultan Tuğrul Vaspurakan’a gelerek Yınal’a Vaspurakan’ı alma kararını kendisinin verdiğini söyledi. Ancak Yinal’in attığı nafta işleri değiştirmiştir. Tahta yürüyüşün ilk adımlarını Öke ile birlikte atmaya başlayacak olan Yınal, emellerini gerçekleştirmek için hangi şartları sağlamaya çalışacak? Yinal, Alparslan’ın esir düştüğünü öğrenecek. Yinal en büyük engelinin ortadan kalkmasını mı bekleyecek yoksa Alparslan’ı kurtarmak için bir saldırı mı yapacak?

Alparslan Büyük Selçuklu 39. Bölüm Tek Bölüm İzleme Ekranı

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu